Cyklisté vítáni!

Úschovna kol k dispozici.

 

Hotel*** - Při rekonstrukci restaurace byl vybudován v historických prostorách hotel*** s 43 pokoji. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, SAT, TV, trezorem a telefonem. Restaurace - Generace Pražanů a zahraničních turistů navštěvují pivnici díky vyhlášené české kuchyni a výbornému Budvaru. Pravidelně hraje v pivnici k tanci a poslechu lidová kapela. Pivovar - Největší atrakcí pro hosty je minipivovar, který vaří s použitím historické technologie nejsilnější pivo na světě - XBEER-33.

Vítejte v Pivovarském Hotelu U Medvídků na Praze 1

Pivovarský Hotel U Medvídků je jediným hotel s pivovarem v Praze. Bývalý středověký pivovar byl přestavěn na 3- hvězdičkový hotel s 43 unikátními pokoji. Pivovarský Hotel U Medvídků se nachází v domě z 15 století a v některých pokojích se zachovaly původní historické části jako jsou gotické krovy a malované trámové stropy.

Součásti hotelu je tradiční pražská pivnice s typickou českou kuchyní, pivní bar s širokou nabídkou českých piv, obchod s pivem a pivovarskými suvenýry a kongresový sál.

Pivovarský hotel U Medvídků se nachází v centru Prahy, mezi Staroměstským náměstím a Národním divadlem.

Aktuálně U Medvídků:

Prohlídka Medvídkovského pivovaru a degustace piva!

Milí zákazníci,

pro všechny, kteří chtějí své zahraniční návštěvě přiblížit naši českou pivní kulturu, máme skvělou novinku. Od 2. 9. pořádáme každý den prohlídku našeho pivovaru a degustaci piv jak od Medvídků, tak z minipivovarů z celé České republiky.

Prohlídky jsou v angličtině a na objednávku i v jiných jazycích. Pro více informací navštivte www.BeerTours.cz, nebo volejte 778 091 222.

Těšíme se na vás!

Brewery Tour & Beer Tasting U Medvídků Every Day

What would be Prague and Czech Republic without beer?

Beer and beer culture are essentially linked with our country; the first documented hop growing and home brewing dates back to the year 859. In famous brewery U Medvídků you will learn how and where the beer is produced here and you will taste regional specialties, as well as other famous Czech Beer.

You can visit the brewery tour and beer tasting every day at 6 PM. More information can be found here. Enjoy!

Valentýnský ležák

Pro velký zájem v minulém roce minipivovar U Medvídku znovu uvaril pivo speciálne na oslavu svátku zamilovaných – Valentýnský ležák.
Má krásnou červenou barvu, růžovou pěnu a plnou medovou chuť.

Čepované pivo mužete ochutnat od 6. února 2017 přímo v pivovaru, nebo potešit svého miláčka originální lahví.

 

The Valentine’s Lager

For a great interest in the case last year microbrewery ”U Medvidku” re-brewed beer especially to celebrate St. Valentine’s Day
The Valentine’s Lager – characteristic has a beautiful red, pink foam and full honey flavour.

The draft beer you can sample from 6th February 2017 directly in our MicroBrewery or to please your sweetheart original bottle.

RezervaceMINIPIVOVAR

Ultimate Browsers Support

Naším cílem bylo přiblížit co nejvíce návštěvníkům původní výrobu piva. Proto jsme vyrobili pivovar možná nejmenší v ČR (varna s kapacitou 250 l).

PIVOVARSKÝ OBCHOD

Great Docs and Support

Největší specializovaný obchod zaměřený na pivo a pivovarské suvenýry, který umožní návštěvníkům zakoupení originálního suvenýru.

DIVADELNÍ SÁL

Native RTL Support

Historický sál s pozdně - gotickým krovem (160 m).
Kapacita: 110 míst u stolu, divadelní uspořádání 150 míst, rautové uspořádání 200 míst.